This site requires cookies to be accepted. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies as described in our. Accept

O nás

Všetko začalo v roku 2015, kedy naša značka vznikla. Zo začiatku, sme ako vtedy mnoho značiek vyrábali všetky produkty z polotovarov. V našich začiatkoch sme nemali veľa skúsenosti, ale podstatné bolo, že sme vedeli čo chceme. A už od začiatku sme si išli za svojím. Časom vznikali u nás ojedinelé kúsky, ktoré boli konečne ušité v našej malej dielni v Ilave. Konečne sme sa trošku posunuli, a náš sortiment s produktami šitých u nás rástol.

V roku 2017 sme začali vyrábať oblečenie špeciálne pre ženy. Taktiež sme začali šiť produkty v našej novej dielni v Piešťanoch. Tu sa začala naša cesta v podporovaní Slovenskej výroby. Čo sa dalo, sme ušili u nás v Piešťanoch. Samozrejme nedali sa šiť všetky naše produkty na Slovensku, vzhľadom na vysokú výrobnu cenu. Pomaly ale isto sme sa posúvali. Aj vďaka vám.

V roku 2018 prišiel zlom. Rapídne sme sa rozšírili, začali predaj do dalších EU krajín, a museli sme sa presťahovať do nových priestorov a nabrať nových ľudí. V tomto období bolo u nás vyše 80% produktov ušitých na Slovensku

Rok 2019. Začala nás otravovať myšlienka znovu vyrábať oblečenie aj pre mužov a takisto rozšíriť naše obzory aj v trošku inom, no veľmi podobnom odvetví. Založili sme sesterskú značku KFIT so športovým oblečením, ktorá vyrába všetky produkty iba na Slovensku a to vrátane materiálov, ktoré pletieme v Drietomej. V tomto roku už sme aktívne predávali do štátov Slovensko, Česká republika, Rumunsko a Chorvátsko.

Vďaka vám všetkým, sa môžeme posúvať ďalej, podporovať Slovenskú výrobu a plniť si naše sny. Naše oblečenie nie je len o logu na mikine. Je o tom vyjadriť samých seba a žiť s nami spoločný lifestyle. Sme zástancovia toho aby si život žil naplno a nie len prežíval.

Aktuálne vyrábame 90% našich produktov u nás na Slovensku a do dnešného dňa u nás nakúpilo viac ako 30 000 zákaznikov.

Ďakujeme.

Shipping prices from 2,40€
Guaranteed product returns
Products in stock shipped within 24 hours
We ship Worldwide