Cijenimo privatnost naših klijenata. Zbog toga Vas obavještavamo, da na ovoj stranici koristimo kolačiće (cookies) i druge tehnologije zbog funkcionisanje određenih usluga, za poboljšanje rada stranice i korisničkog iskustva, u svrhu oglašavanja proizvoda i usluga, omogućuju nam da mjerimo posjećenost korisnika. Za više informacija pročitajte uvjete korištenja kolačića. Također pročitajte i Opšte prodajne uvjete, koji su na snazi od 24.5.2018. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u Vašem internet pregledniku. Razumem

Značka Klotink® vznikla v roku 2015.

Značka sa začala formovať v Októbri 2015, kedy mladý 17 ročný stredoškolák, vytvoril úplne prvú kolekciu. Vtedy sa značka uberala štýlom pánskeho a dámskeho streetwear-u. Celý brand vtedy fungoval na polotovaroch, keďže nebolo možné z finančnej ale aj kapacitnej stránky šiť všetky naše produkty na Slovensku. Neskôr sa naše uberanie zmenilo, a začali sme tvoriť oblečenie čisto pre ženy. V roku 2016 bola vyrobená prvá dámska kolekcia Klotink, z ktorej 40% kúskov už bolo ušitých v našich malých šijacich dielňach na Slovensku a v Českej republike. Vtedy začala značka napredovať a posúvať svoje hranice.

Rok 2017

Aktuálne máme vlastnú pletiareň v Drietomej, kde pletieme takmer všetky naše materiály, a vlastnú šijacú dielňu v Piešťanoch.

80% našich produktov je šitých u nás na Slovensku, čomu odpovedá aj cena a kvalita. Zvyšok produktov sú stále polotovary, nakoľko ešte stále nevieme pokryť celú výrobu. No veríme, že aj vďaka vám, budeme ďalej rásť, a dosiahneme náš cieľ - 100% produktov vyrobených na Slovensku.

Našim cieľom je vytvoriť stabilný a nadčasový brand, ktorý bude mať miesto aj v zahraničí. Záleží nám na tom, aby sme podporovali Slovenský trh a Slovenskú výrobu.

My v Klotink sme zástancovia toho aby sa život žil a nie prežíval. Aby sme posúvali svoje hranice a plnili svoje sny! Veríme že aj vďaka nášmu oblečeniu vyjadríte navonok samého seba.

Ďakujeme každému nášmu zákazníkovi za podporu.

Paket ćemo Isporučiti već za 2,40€
Jamčimo Zamjenu proizvoda
Artikle na zalihi šaljemo do 24 sati
Usluga dostave dostupna za Cijeli svijet